Berva Kurumsal

Ceo’nun Mesajı

Değerli müşterilerimiz, kıymetli iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız,

Berva Mobilya olarak 35. kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Sahip olduğumuz değerlerle Dünyanın birçok noktasında ülkemizi gururla temsil ediyor, güçlü ve yenilikçi üretim anlayışımızla, her biri birbirinden değerli çalışanlarımızla tüm zorlu hedeflerin üstesinden geliyor ve emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz.

2020 yılı tüm dünyayı yerinden sarsan Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçti. Yılın başında Çin’den başlayıp hızla dünyanın neredeyse tamamına yayılarak, ekonomi başta olmak üzere, tüm yaşamsal alanlarda etkilerini derinden hissettiğimiz Covid-19 sürecinde, bizler de üretim ve istihdamda sürdürülebilirliği sağlamak adına faaliyetlerimizi devam ettirdik.

Mevcut işlerimizi devam ettirirken, odağımız hep çalışan sağlığı ve güvenliği oldu. Hem Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerini takip ederek, hem de ek önlemler alarak çalışanlarımız ve ülkemize karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirdik. Tüm insanlığı derinden etkileyen Covid-19 pandemisinin bir an önce bitmesini diliyoruz. 

Sizlerle yeni yıla, yeni koleksiyonlarımızla beraber geçmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Fabrika yatırımlarımızı tamamladığımız bu yılda, yeni pazarlama stratejik hedeflerimiz bizleri heyecanlandırıyor.

2021 yılının pazarlama faaliyetleri programımızda bulunan yurtdışı ve yurtiçi hedeflerimizi gerçekleştirmek adına, yurtdışı fuar, mağaza, şube, depo ve bayi yatırımlarımızın hızla devam ettiğini sizlere büyük bir mutlulukla belirtmek isteriz.  

En başından beri kaliteli ve verimli üretim ilkesine bağlı kalarak, müşteri memnuniyeti odaklı, iş ahlakına yakışır faaliyetlerimiz neticesinde sağladığımız güveni günden güne artırmak adına bütün ekip var gücümüzle çalışıyor emek ediyoruz.

Saygılarımla,

Ali GÖZEL

CEO